content top
Meblowe wariacje z płyt meblowych

Meblowe wariacje z płyt meblowych

Jak wszystko coś się z czegoś składa. Nie inaczej jest w przypadku mebli, które składają się z płyt meblowych. Półki, małe półeczki, stoliki, drzwi, regały na książki, szafy, blaty, można wymieniać w nieskończoność.

Kolory i rodzaje mnożą się w zastraszającym tempie. Płyty meblowe interesują nas najbardziej jak chcemy zaprojektować meble na zamówienie, liczy się wtedy każdy wymiar. Ważne stają się dla nas miejsca wyposażone w maszyny sterowane komputerowo. Dzięki nim możemy zamówić wszystko na wymiar, od frontów meblowych MDF oklejanych folią PCV w szerokiej gamie kolorystycznej. Blatów o fantazyjnych kształtach, frontów i drzwiczek do szafek. Aby zaoszczędzić do środka naszych mebli, możemy zamówić półki z płyt wiórkowych w tych samych kolorach co reszta elementów. Usługa ciecia płyt i blatów, jest niezbędna kiedy chcemy wszystko dopasować. Oklejanie , wiercenie, frezowanie to bez żadnych zastrzeżeń można robić z płytą meblową.

Jeżeli interesują cię meble na wysoki połysk, obecnie bardzo popularne w odcieniach bieli to żaden problem. Na rynku dostępny jest akryl oraz polygloss i polymatt z płyt meblowych. Pamiętaj, że fronty w wysokim połysku dają wiele możliwości, posiadają szeroką paletę kolorów, krótki czas realizacji, najczęściej znajdują zastosowanie w kuchniach, łazienkach, zabudowach wnętrz i wszystko zgodnie z najnowszymi trendami.

Najlepiej jak twoje formatki będą oklejone obrzeżem w kolorze frontu, aluminium PCV, bądź obrzeżem dwukolorowym DUO, imitującym szkło. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz również fronty oklejane aluminium oraz stalą szczotkowaną. Jest to doskonała alternatywa dla ramek aluminiowych.

Dla chcącego nic trudnego, a dzisiejsza technologia daje radę nawet najbardziej zadziwiającym meblarskim projektom.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.