content top
Witam serdecznie na moim blogu!

Witam serdecznie na moim blogu!

Witam na moim blogu poświęconemu stolarstwu. Oczywiście nie jestem stolarzem (stolarką?) z zawodu, jestem kobietą, a kobiety chyba tego fachu nie praktykują 😉 ale mój ojciec jest stolarzem i od najmłodszych lat przypatrywałam mu się, jak pracował. Zdobyłam więc w ten sposób dość duże umiejętności i to właśnie je chcę szerzyć na tym blogu.

Znajdziecie tu opisy różnych narzędzi stolarskich, porad, a także instrukcji, jak coś stworzyć samemu, na przykład szafę. Przyznam, że to bardzo wdzięczne – zbudować własną szafę. Gdy pierwszy raz to zrobiłam, byłam dumna przez kilka tygodni i wszystkim znajomym chwaliłam się tym, że sama tworzę w domu meble.

Od tamtego czasu minęło dużo czasu. Teraz mam już swoją rodzinę. I moim dzieciom również sama stworzyłam meble. Satysfakcja jest naprawdę duża. Polecam to każdemu. Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć ten blog, aby szerzyć, jeszcze tę mało popularną praktykę.

Stolarstwo jest bardzo ciekawą dziedziną rzemieślnictwa, dlatego mam nadzieję, że ten blog znajdzie chociaż kilku stałych czytelników. Zapraszam do czytania i do dyskusji.

2 komentarze to “Witam serdecznie na moim blogu!”

 1. Gajewská pisze:

  Witam, poszukujemy cieśli, który byłby w stanie zrobić dla naszych biznesu plac zabaw dla dzieci(Dzieci domów). Jesteśmy z Republiki Czeskiej. . Czy znasz kogoś?
  Dziękuję Gajewski

 2. Andrzej pisze:

  Witam,
  Bardzo fajnego bloga udało Ci się stworzyć.
  Zaczynam czytanie a na pewno będę zaglądał tu częściej.
  Tak trzymaj

  Pozdrawiam
  Andrzej

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.