content top
Wygodne szafy wnękowe

Wygodne szafy wnękowe

Szafy wnękowe znane są głównie z samych zalet i jakby się dłużej zastanowić, ciężko znaleźć ich wady. Przyjemnie zamykane i otwierane, bez żadnego wysiłku i zajmowania zbytecznej przestrzeni, szafy wnękowe są nie tylko praktycznym pomieszczeniem na liczną garderobę, ale także świetnym elementem estetycznym uzupełniającym naszą sypialnię.

Producenci szaf wnękowych zdają się robić wszystko, żeby tylko nasza wygoda i komfort były najważniejsze. W większości bowiem szafy wnękowe projektowane są na wymiar – tak więc nieatrakcyjnie wyglądająca powierzchnia pod schodami lub w korytarzu może stać się miejscem, w które wkomponujemy estetyczną szafę wnękową – dowolnej wielkości i kształtu.

Dla osób posiadających dużą garderobę dodatkowym plusem jest ponadto możliwość samodzielnego zaprojektowania rozmieszczenia półek. Taka szafa może odzwierciedlać całkowicie nasze zwyczaje i indywidualne style ubierania się – wysoka, z długą wąską wnękę, dla osób posiadających dużo żakietów, płaszczy i sukienek – nieduża, z mniejszymi półkami dla minimalistów, którzy lubią trzymać ubrania złożone na sobie w gotowych kompletach.

Systemy do drzwi szaf wnękowych są dzisiaj bardzo zróżnicowane i również możemy je wybrać samodzielnie, dopasowując do własnego sposobu użytkowania i przyzwyczajeń. Najpopularniejszy system to drzwi przesuwane klasyczne, zawierające system jezdny dolny,czyli z szyną górną i dolną oraz system jezdny górny, bez szyny dolnej. Jednak od niedawna funkcjonują one także w przeróżnych wariacjach – składane, otwierane, a nawet składano – przesuwane. Wyboru jest co niemiara, a mając wymarzoną szafę codzienne odwieczne pytanie „W co się ubrać?” może stać się przyjemną czynnością, które zechcemy jak najbardziej wydłużyć.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.